Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. No: 69/A ÇAYIROVA

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Çayırova Hurdacı, Kocaeli ve civar illerde, atıl durumda duran veya kullanım amacını yitiren ancak geri dönüştürülme özelliği bulunan her türlü metal hurdayı ilk kullanıcısından alarak geri dönüşüme kazandırmak amacıyla Uygar Bey tarafından kurulmuştur.

 

Başta Hurda Demir, Hurda Bakır ve Hurda Alüminyum olmak üzere hurda kablo, hurda motor, hurda çinko, hurda sarı ( pirinç ), hurda kompozit ve hurda makinayı bulunduğu yerden kendi araçlarımız ile alarak, kendi hassas tartılarımızda tartıp nakit ödeme yaparak satın alan firmamız, geri dönüşümün ilk ayağında görev almaktadır.

 

Günümüzde yürütülen ticari faaliyetlerde en çok aranılan veya ihtiyaç duyulan dürüstlük ve ticaret ahlakına öncelik veren firmamız, helal yoldan ve hak yemeden para kazanmayı prensip haline getirmiştir. Dikkat ettiği prensipleri nedeni ile de çevresinde aranılan, tercih ve tavsiye edilen firma konumuna gelmiştir.

Firmamız müşterilerinden aldığı destekle her geçen gün hizmet ve müşteri portföyünü genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

Çayırova Hrda

Misyonumuz:

Temiz, doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. ÇAYIROVA HURDACI olarak; doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile toprağın, havanın ve suyun temiz kalması için GERİ DÖNÜŞÜM’ e tüm personelimiz ve paydaşlarımızla destek oluyoruz.

 

Vizyonumuz:

Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye’de ve Dünya’da ulaşabileceğimiz her noktaya ulaşarak çevre farkındalığı oluşturup geri dönüşüme ham madde tedariği sağlamak.